Nieporęt: Podejrzany o kradzież torebki z hotelu

Policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie zatrzymali 44-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież torebki z pieniędzmi i zegarkiem o wartości przeszło 2 tysięcy zł. 44-latka w autobusie zatrzymał mąż pokrzywdzonej kobiety i powiadomił Policję. Mężczyzna usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło w ubiegły poniedziałek po południu. 44-letni mężczyzna wykorzystał nieuwagę właścicielki jednego z hoteli w gminie Nieporęt kradnąc jej torebkę z pieniędzmi i zegarkiem. Zdarzenie nagrało sie na monitoringu.

Kobieta powiadomiła męża, który od razu zareagował i ruszył w pogoń za sprawcą. Mężczyzna jechał za autobusem, do którego wsiadł 44-letni mężczyzna. Jednocześnie powiadomiony został dyżurny z Komisariatu Policji w Nieporęcie.

Po zatrzymaniu 44-latka policjanci znaleźli przy nim część skradzionego mienia. 44-letni obywatel Ukrainy, który przebywa na terenie Warszawy, usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KPP Legionowo