Nieporęt: Jeden nietrzeźwy a drugi z narkotykami

Policjanci z Nieporętu zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden wsiadł za kierownicę mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu, u drugiego funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę. Teraz mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwa przed sądem.

26-latek, który zdecydował się wsiąść za kierownice daewoo pod wpływem wysokoprocentowego trunku wpadł w ręce policjantów nieporęckiej patrolówki. Mieszkaniec Warszawy miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyzna odpowie za swoje lekkomyślne zachowanie przed sądem.

Drugi z zatrzymanych mężczyzn to mieszkaniec powiatu legionowskiego. 24-latek był już znany kryminalnym, dlatego podejrzewali, że może posiadać przy sobie środki odurzające. Przeczucia stróżów prawa okazały się trafne, przy mężczyźnie ujawnili zawiniątko, a w nim biały proszek. Badanie narkotesterem wskazało na metamfetaminę.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. 26-latkowi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 24 –latek „za kratki” może trafić nawet na 3 lata.

Podziel się z innymi