Legionowo: Zmiany w Punkcie Obsługi Pasażera

Od 3 września punkt doładowań kart - Punkt Obsługi Pasażera ZTM na prośby mieszkańców został przeniesiony z ratusza do Centrum Komunikacyjnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8a). Od 10 września dla wygody pasażerów zmieniają się również godziny jego otwarcia.

Porozumienie z Zarządem Transportu Miejskiego (ZTM) a Gminą Legionowo funkcjonuje od 1 września. Legionowo oficjalnie przystąpiło do programu „Warszawa+”, dzięki któremu mieszkańcy mogą zyskać więcej oszczędności w domowym budżecie. Na prośbę mieszkańców zmieniono godziny otwarcia Punktu Obsługi Pasażerów POP ZTM. Od dnia 10 września br. (poniedziałek) będzie funkcjonował w następujących godzinach: poniedziałek-wtorek 11:00-19:00 oraz środa, czwartek, piątek 07:00-15:00.

Przypominamy, że stare Karty Legionowianina zachowują ważność. Wystarczy je doładować. Mieszkańcy, którzy nie posiadali wcześniej Karty Legionowianina, mogą ją wyrobić w ratuszu miejskim (ul. Piłsudskiego 41). Punkt Obsługi "Karty legionowianina" czynny jest w poniedziałki w godz. 10.00 – 18.00 i od wtorku do piątku w godz. 08:00-16:00. Zobacz jakie dokumenty są potrzebne by wyrobić nową kartę https://legionowo.pl/pl/warszawa.

Aby doładować Kartę Legionowianina należy skorzystać z Punktu Obsługi Pasażerów POP w Warszawie lub Legionowie. Uwaga! Biletomaty ZTM nie są przystosowane do obsługi w nowym programie.

TAGI: