Legionowo: Zabawa na Piaskach i Grudziach

Opady deszczu nie przeszkodziły mieszkańcom w zabawach pod chmurką w ostatni weekend, kiedy to bawili się na piknikach na osiedlu Piaski (25.08) oraz na Grudziach (26.08). Przy dźwiękach muzyki i przy grillu żegnali odchodzące lato.

To już czwarta Potańcówka w rytmach disco polo, pop i polskich przebojów na osiedlu przy ulicy Piaskowej. Do tańca grał zespół Formacja.LenArt. Stowarzyszenie Paczka Pomysłów zapewniała dzieciom atrakcje, a wśród nich plecenie warkoczyków oraz malowanie twarzy. Arena Legionowo organizowała gry i zabawy dla najmłodszych, a pracownicy urzędu zapewniali watę cukrową. Ofertę dopełniał dmuchaniec dla dzieci i pobliski plac zabaw.

Dorośli korzystali ze stoisk gastronomicznych i kosztowali potrawy z grilla, które zapewniał Michał Margis i Bar Mleczny „Gruba Kaśka”. Zabawa trwała od godziny 17.00 do 22.00.

Podobne atrakcje czekały na mieszkańców w niedzielę, w godzinach od 17.00. Pogoda dopisała i mieszkańcy licznie przybyli na piknik integrowali się przy muzyce. Pożegnanie lata na ulicy Grudzie i zabawy na pobliskim placu zabaw trwały do 21.00.

UM Legionowo