Legionowo: Na widok policjantów odrzucił narkotyki

Wczoraj policjanci z Legionowa zatrzymali Adama D. Mężczyzna odrzucił saszetkę, w której były narkotyki, kiedy zauważył policyjny patrol. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 gramy amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziałów kryminalnego i prewencji legionowskiej komendy ustalili, że 35-letni Adam D. może posiadać nielegalne substancje. Około godziny 8 rano patrolowali teren jego miejsca zamieszkania. W pewnym momencie zauważyli idącego ulicą 35-latka. Na widok nieoznakowanego radiowozu i policjantów mężczyzna odrzucił saszetkę na trawnik. Funkcjonariusze sprawdzili, czego chciał się pozbyć mężczyzna.

Okazało się, że w środku saszetki sa dwie torebki foliowe z białym proszkiem. Łącznie ponad 4 gramy. 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci przedstawili już mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy. Wcześniej był już notowany m. in. za przestępstwa narkotykowe. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Legionowo/