Legionowo: Rafał Z. zatrzymany z marihuaną

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zarówno przy mężczyźnie, jak i w jego mieszkaniu ujawnili marihuanę. Rafał Z. został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

W niedzielne popołudnie policjanci legionowskiej patrolówki, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Schował coś do kieszeni spodni i szybkim krokiem wszedł do pobliskiego sklepu.

Czujni stróże prawa udali się za mężczyzną aby go wylegitymować i sprawdzić co jest powodem tak nerwowego zachowania. W wyniku kontroli osobistej przy 32-latku ujawniono fifkę z zawartością suszu roślinnego. W toku dalszych czynności funkcjonariusze dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny, gdzie ujawnili kolejne środki odurzające. Przeprowadzone badanie przy użyciu testera potwierdziło iż jest to marihuana.

Rafałowi Z. przedstawiono zarzut posiadania środków. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/KPP Legionowo/