Legionowo: Policyjna wigilia w Komendzie

Jak co roku policjanci podzielili się opłatkiem na spotkaniu wigilijnym. Na zaproszenie kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie świąteczne życzenia składali również zaprzyjaźnieni goście-przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, urzędów i instytucji współpracujących na co dzień z naszą formacją. Były to życzenia kolejnych sukcesów i satysfakcji z codziennej pracy na rzecz zapewnienia bezpiecznego życia mieszkańcom powiatu legionowskiego.

Wczoraj na sali odpraw legionowskiej komendy przy wigilijnym stole i ze świąteczną choinką w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe. Jak co roku policjanci i pracownicy legionowskiej komendy podzielili się opłatkiem na spotkaniu wigilijnym. Na zaproszenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie podinsp. Anny Jędrzejewskiej-Szpak świąteczne życzenia składali również licznie przybyli życzliwi Policji goście na czele ze Starostą Legionowskim Robertem Wróblem, przedstawiciele prokuratury, duchowieństwa, wojska, urzędów, samorządów terytorialnych powiatu legionowskiego oraz wielu zaproszonych gości.

Pani Komendant Jędrzejewska-Szpak podziękowała wszystkim policjantom, oraz pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Legionowie za włożone siły, za całoroczny wkład w zapewnienie spokojnego życia mieszkańcom powiatu. Życzenia Pani Komendant skierowała również do rodzin funkcjonariuszy. Z ciepłymi słowami szczególnie zwróciła się do wszystkich policjantów, którzy podczas tegorocznych świąt będą pełnić służbę.

Do tych słów dołączyli się również zaproszeni goście, życząc kolejnych sukcesów i satysfakcji z codziennej pracy. Były także życzenia radosnych, miłych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz aby nadchodzący Nowy 2018 Rok były bezpiecznym, dobrym i pomyślnym czasem.

Świąteczną modlitwę odmówił kapelan legionowskiej komendy ks. Lucjan Szcześniak.

KPP Legionowo