Legionowo: Kradli szczoteczki do zębów

Dzięki dobremu rozpoznaniu i doświadczeniu legionowskich kryminalnych oraz monitoringowi Mateusz C. oraz Kamil G. odpowiedzą za kradzieże sklepowe. Łupem mężczyzn padły szczoteczki elektryczne do zębów skradzione z jednej z drogerii w centrum Legionowa. Teraz za swoje zachowanie podejrzani odpowiedzą przed sądem.

Po raz kolejny policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy udowodnili swoje doświadczenie i doskonałe rozeznanie w środowisku przestępczym.

Prowadząc sprawę, z grudnia ubiegłego roku w sprawie złożonych zawiadomień o kradzieży szczoteczek elektrycznych do zębów przez właściciela jednej z legionowskich drogerii przy ul. Piłsudskiego, funkcjonariusze dokładnie analizowali nagrania z monitoringu.

Jako podejrzani o kradzież mienia zostali wytypowani 22-letni Mateusz C. oraz 19-letni Kamil G. W ubiegłym tygodniu na ulicy Jagiellońskiej kryminalni zauważyli idących chodnikiem mężczyzn. Natychmiast zostali oni zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Pokrzywdzony wycenił straty na przeszło 2700 złotych. Legionowscy śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty kradzieży mienia. Mężczyźni przyznali się do winy. Wyjaśnili, że ukradli szczoteczki i sprzedali je za połowę ceny. Za ten czyn Mateuszowi C oraz Kamilowi G. grozi kara do 5 lat więzienia.

/KPP Legionowo/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA