Legionowo: Amfetaminę trzymał w miejscu pracy

Policjanci z legionowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Kryminalni w miejscu pracy Kamila B. znaleźli i zabezpieczyli blisko 40 gramów amfetaminy. Za ten czyn 31-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów z Legionowa doprowadziła do zatrzymania Kamila B. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna w miejscu pracy może posiadać narkotyki. Przeszukanie i jego zatrzymanie tylko potwierdziło ich wcześniejsze przypuszczenia.

Podczas sprawdzania kolejnych pomieszczeń na skupie metali, gdzie pracował 31-latek, policjanci znaleźli wagę i torebkę foliową z białym proszkiem. Badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina o wadze prawie 40 gramów.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie mężczyźnie zarzutu dotyczącego posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii Kamilowi B. grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo