Legionowo: 35-latek wpadł z heroiną

Eliminowanie z lokalnego rynku środków odurzających, to jeden z priorytetów pracy policjantów z legionowskiego wydziału kryminalnego. Patrol nieumundurowanych policjantów zrealizował więc kolejną sprawę, w której zabezpieczył heroinę i zatrzymał 35-letniego mężczyznę.

W Nowy Rok funkcjonariusze z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Wylegitymowali go kiedy siedział w samochodzie zaparkowanym nieopodal Jeziora Zegrzyńskiego. Po sprawdzeniu auta okazało się, że 35-latek posiada przy sobie zakazaną substancję. Zawiniątko z białym proszkiem funkcjonariusze ujawnili wewnątrz pojazdu.

Piotr S. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone. Po zważeniu substancji potwierdziło się, że jest to heroina o łącznej wadze prawie 1,5 grama. Dzisiaj w Komisariacie Policji w Nieporęcie śledczy przedstawili Piotrowi S. zarzut posiadania środków odurzających zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Wyrok wyda sąd.

KPP Legionowo