Chotomów: Zarzuty za bójkę pod Domem Strażaka

5 osób, które biły się w Chotomowie zatrzymali policjanci z Legionowa i Jabłonny. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do 30 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty bójki. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przed 18.00 w minioną niedzielę policjanci z komisariatu w Jabłonnie dostali zgłoszenie o grupie osób, która spożywa alkohol na palcu zabaw w Chotomowie. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Po dojechaniu na miejsce interwencji zobaczyli bójkę między mężczyznami. Przystąpili do czynności służbowych prosząc o pomoc policjantów z Legionowa. Ich bezzwłoczna interwencja zapobiegła dalszemu rozwojowi zdarzenia.

Policjanci zatrzymali pięć osób. Jak ustalili śledczy bójka zaczęła się po wcześniejszym słownym konflikcie między mężczyznami. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu. Mieli od 1,6 promila do 3 promili alkoholu w organizmie. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 19 do 30 lat. Tomasz C., Paweł C., Marcin G., Krystian D., i Bartłomiej H. to mieszkańcy gminy Jabłonna.

Prowadzący sprawę mężczyźni przedstawili już mężczyznom zarzuty udziału wspólnie i w porozumieniu w bójce za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

O bójce i zatrzymaniu pięciu osób poinformowaliśmy jako pierwsi wspólnie z portalem Jabłonna dla Mieszkańców.